Haber

AK Parti’den Bursa’daki organizasyonlara teşekkürler

BURSA (İGFA) –AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, düzenlenen toplu açılış töreninde Bursalı hemşehrilerinin yanı sıra Ankaralı sivil toplum kuruluşlarının üst düzey katılımları ve temsilcilerinin bölgeyi sevgi seline çevirdiğine dikkat çekti. geçtiğimiz hafta sonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Bursa’nın tüm potansiyeliyle Türkiye genelinde değerini ve farkını bir kez daha gösterdiğini vurgulayan Başkan Gürkan, Bursa halkının ve sivil toplum kuruluşlarının yoğun ilgisinin, her şeyi kapsayan siyaset ve hizmet anlayışının en güzel göstergesi olduğunun altını çizdi. Bursa’nın her köşesine dokunuyor.

Gürkan, “Bursamız ve Bursalı hemşehrilerimiz sadece Bursa’mızın güçlü geleceği için değil, ülkemiz için de çok değerli. Türk Yüzyılına hazır olduğumuzu ülkeye ve dünyaya bir kez daha gösterdik. Bu güzel manzara Bursa’mıza yakışır hizmetler ve projeler olarak geri dönecek ve Bursa’mız her zaman olduğu gibi güçlü bir Türkiye’nin teminatı olacaktır.”

Gürkan, 8 bakan, 10 Genel Başkan Yardımcısı, Genel Başkan Yardımcısı, AK Parti Küme Lideri, iki küme başkan yardımcısı, kadın ve gençlik kolları genel başkanlarının aynı anda katılımıyla Ankara’nın Bursa’ya verdiği değerin gösterildiğini ve isimlerinin anıldığını belirtti. kuruluşlarının tüm pahalı ve pahalı şehirlerine verilir. Askerlerini tek tek sayarak teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu