Yaşam

Black Panther: Wakanda Forever Sosyal Medya Yorumları

Beyaz perdeden sonra Disney+ platformunda da yayınlanan Black Panther: Wakanda Forever, Marvel hayranlarını heyecanlandırdı. Kral T’Challa’nın ölümünden sonra, merhum aktör Chadwick Boseman’ın oynadığı sinema Wakanda’da işler nasıl gidiyor? ve yeni tehditlerle nasıl başa çıktığı. sinemada ayrı Bir sonraki Kara Panter kim olacak?da ilgi görüyor.

Film sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Birçok izleyici sinemayı beğendiğini ve duygulandığını belirtti. Bazı izleyiciler sinemadaki bazı sahneleri ve karakterleri eleştirdi.

Disney, Pixar ve Marvel Studios gibi dünyaca ünlü yayıncılardan sayısız içeriğe sahip olan Disney+ ile hızlıca tanışmak için burayı kullanabilirsiniz.

Black Panther: Wakanda Forever’a bazı sosyal medya tepkileri:

 

Filmin en etkileyici sahnelerinden biri, T’Challa’nın anısına törene sahne oldu . Bu sahnede, Wakanda halkı T’Challa’yı onurlandırdı ve onun mirasını yaşatmaya ant içti. Bu sahne birçok izleyiciyi ağlattı.

Filmin en tartışmalı sahnelerinden biri de final sahnesiydi. Bu sahnede yeni Kara Panter’in kim olduğu ortaya çıkıyor. Ancak bu açıklama birçok izleyiciyi şaşırttı ve hayal kırıklığına uğrattı. Bazı izleyiciler, yeni Kara Panter seçiminin mantıklı olmadığını ve T’Challa’nın ruhuna ihanet ettiğini savundu.

Sonunda sinema için çok az yanıtVe bu sebeple diğer yorumları beklememiz gerektiğini söyleyelim.

kesapajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu