Teknoloji

Teknosa’dan Eskişehir’e bir mağaza daha

Türkiye’nin teknoloji perakendeciliği ve e-ticaretin lider markası Teknosa, Eskişehir’deki ikinci mağazasını Özdilek AVM’de açtı. Extra formatında açılan mağaza, en çok ihtiyaç duyulan teknoloji ürünlerini avantajlı fiyatlarla ve katma değerli hizmetlerle tüketicilerle buluşturuyor.

Eşsiz bir müşteri deneyimi için tüm kanallarda yatırımlarına devam eden Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Türkiye genelindeki mağazalarına bir yenisini ekledi. Teknosa, Eskişehir’deki ikinci mağazasını Özdilek AVM’de teknoloji severlerin beğenisine sundu. Teknosa Genel Müdürü Sitare Sezgin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla açılışı yapılan mağaza, ekstra format ile hizmete girdi. Mağazada telekomdan bilişim teknolojilerine, tüketici elektroniğinden küçük ev aletleri ve aksesuarlarına kadar binlerce eser Teknosa kalitesi ve güvencesiyle teknoloji tutkunları ile buluşuyor.

Türkiye’nin 64 ilinde 200’e yakın satış noktasında tüketicilerle buluşan Teknosa, müşterilerinin tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun deneyimle karşılamak için yatırımlarına devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

niluferhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu