Teknoloji

Red Dead Redemption Remastered İddialarını Güçlendiren Geliştirme

Oyun dünyasının en akıcı halinin ortasında gösterilen Red Dead Redemption 2’nin selefi Red Dead Redemption’ın remastered versiyonuyla karşımıza çıkabileceği söylentileri bir süredir oyuncuları heyecanlandırıyor. Rockstar Games cephesinde ortaya çıkan yeni bir gelişme, Red Dead Redemption Remastered söylentilerinin boş olmadığını gösteriyor.

2010 yılında çıkış yapan Red Dead Redemption, genel olarak olumlu eleştiriler alsa da sınırlı platform seçeneğinin ortasında kalmış bir oyun.

PC için çıkış yapmayan Red Dead Redemption, sadece PS3 ve Xbox 360 için çıkmıştı. Kısacası oyunu modern cihazlarda ya da PC’de oynamak pek mümkün değil. Red Dead Redemption 2’nin öncesini görmek istiyorsanız eski nesil cihazlarınızı tozlu raflarından çıkarmanız gerekiyor.

Rockstar Games’in web sitesindeki son güncelleme, Red Dead Redemption Remastered söylentilerini daha da güçlendirdi.

Görselde yer alan ve Red Dead Redemption Remastered ile ilgili olduğu düşünülen bu logo, sitede yapılan değişikliklerle eklendi. Ayrıca ‘RD1SP’ kısaltması da yeni güncellemeyle birlikte sitede karşımıza çıkan bir diğer dikkat çekici detay.

Şu an için Rockstar Games’ten Red Dead Redemption Remastered hakkında resmi bir açıklama yok.

Her ne kadar suskunluğunu tanıdığımız stüdyolardan biri olan Rockstar Games cephesinden Red Dead Redemption Remastered hakkında bir şey duymamış olsak da ateşsiz duman olmaz atasözümüz bir kez daha yanlış olma ihtimali yüksek görünüyor. Çünkü ikinci oyunun başarısı ve oyuncuların eski platformlara takılıp kalan oyunun hikayesini yeni platformlarda deneyimleme arzusu göz önüne alındığında Rockstar Games’in bu fırsatı kaçırmayacağı neredeyse aşikar.

haber-kozakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu