Ekonomi

Yemeksepeti Yardım Mutfağı, iş ortaklarıyla büyüyor

Yemeksepeti, depremzedelere yemek yardımında bulunmak için geliştirdiği “Yardım Mutfağı” programına iş ortaklarını da dahil etti.

Yemeksepeti’nden yapılan açıklamaya göre Yemeksepeti, deprem bölgesi için hayata geçirdiği temellerin yanı sıra Kızılay ile uyumlu ‘Yardım Mutfağı’ adını verdiği askıya alınmış yemek projesini devreye aldı.

Yemeksepeti kullanıcılarının “Yardım Mutfağı” bölümünden Kızılay yemek menülerini veya yeni eklenen iş ortaklarının özel menülerini satın alarak depremzedelere sağladığı bu bağışlar, Kızılay’ın belirlediği ihtiyaç noktalarında depremzedelere ulaşıyor.

Türkiye’den herkes takviye sipariş edebilir.

Ticari bir amaç gütmeden hayata geçirilen “Mutfağa Yardım Et” kampanyasına son olarak restoran zincirleri de katıldı. Deprem bölgelerine odaklanan askıda gıda projesine Bülent Börekçilik, Domino’s, Adıyaman’ın ünlü Çiğ Köftecisi Ömer Aybak, Pasaport Pizza ve Terra Pizza iş ortakları oldu.

Türkiye’nin her yerinden Yemeksepeti kullanıcıları dayanışmaya katkıda bulunmak için “Yardım Mutfağı”ndan kolayca sipariş verebilir.

Yemekli Kızılay menüleri de devam ediyor

Yardım Mutfağı’nda zincir restoranların yanı sıra kullanıcılar mağdurlara destek olmak için Kızılay’ın yemek menülerinden de yararlanabiliyor.

“Yardım Mutfağı”nda sunulan tüm yemek menülerinin deprem bölgesinde dağıtımı Kızılay ile uyum içinde gerçekleştirilmektedir.

haliliyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu